50 YIL
Garanti Belgesi İçin
Tıklayınız

HAKKIMIZDA

Referanslarımıza
Ulaşmak
İçin
Tıklayınız

Ayça Insaat  23 yıllık deneyimi ile Çatı Sistemleri Sektöründe öncü hale gelmistir. Firmamız Belçika firması olan Metrotile Europe NV. Metal Kiremit firması'nın Türkiye ve Ortadogu Distribütörüdür.

 

1994 yılından beri insaat sektörünün hizmetinde olan Ayça  Insaat  ve Ticaret Ltd. Sti , bugüne dek devamlı kalite  prensibinden hiç ödün vermeden gerçeklestirmis oldugu hafif çatı sistemleri ile  yüksek kalitedeki konut projeleri ve her türlü insaat projesinde hem estetik hem de hafifliginden dolayı  insaat sektöründe kendini kanıtlayan bir sirket haline gelmistir.

 

Degisen ve gelisen ülkemizde modernlik ve ülkemizin deprem kusagında olmasından dolayı daha uygun konutlar yapılması ihtiyacı dogmustur. Firmamız bu yolda saglam adımlar atmıs ve Türkiye'de Hafif Metal Kiremit alanında öncü bir firma haline gelmistir.

 

" Müsteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat" ilkelerini esas alan firmamız  taahhütlerini yerine getirmekte gösterdigi titizligiyle hak ettigi teveccühü kazanmıs ve Metal Kiremit alanında gerek Türkiye gerekse Türk Cumhuriyetleri, İran ve Irak gibi ülkelerde yüksek  potansiyele ulasmıstır.

MISYONUMUZ

Çagdas yasamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yasam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, insaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenligi  bir arada saglayan, kaliteli üretim ve yasanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kurulus olmustur.
Daha modern ve çagdas yapılar üretmek için sektörde gelisen teknolojiyi takip ederek, en etkin sekilde kullanmak ve öncü olmak presiplerimiz arasındadır. 

 


 

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar olusturarak, kaliteden ödün vermeden müsteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir. 

 


 

Is politikamız; müsteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karsılamak; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müsteri memnuniyetini en üst düzeyde saglayacak hizmeti sunmaktır.

 


 

Kuruldugu yıldan beri özellikle Ankara, İstanbul, Antalya ve Tüm Türkiye'de pek çok projeye imza atan sirketimizin bu basarısının altında en gelismis teknolojilerle üretilen malzemelere ve uzman bir ekibe sahip olması yatmaktadır.
 

Tatil yöremiz Antalya'da sayısız Otel projesi, diger bütün bölgelerimizde uygulamıs oldugumuz projeler ile Hafif Metal Kiremit sektöründe büyük basarılara imza atmıs bulunmaktayız.

VIZYONUMUZ
POLITIKAMIZ
BASARIMIZ
MENU
MODELLER
PROFİLLER
İLETİŞİM

AYÇA İNŞAAT VE TİC. LTD. ŞTİ
 

Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1203.Cadde (Eski 32. Sk )
No:17

 

Yenimahalle /Ankara

TURKIYE

METROTILE LIGHTPOWER
PHOTOVOLTAIC PANEL

Tel:  +90 312 231 5553
Fax: +90 312 231 9112
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon